Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.0
TangledRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
MossRated ★ 2.0
PonyoRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0