Movies
Ratings
402
The KingRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.5
King KongRated ★ 2.5
Vantage PointRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0