Titles you rated
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The HuntressesRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0