Movies
Ratings
23
X-MenRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 4.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 3.0
MossRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
CrankRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0