Movies
Ratings
44
I, FrankensteinRated ★ 1.0
Man in LoveRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
AvatarRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
GravityRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0