Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.0
A Family AffairRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Flamin' HotRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 2.0
Fast XRated ★ 2.0