Titles you rated
L: Change the WorldRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
I Spit on Your GraveRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.5
Spy KidsRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 4.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.5
Killer ToonRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5