Movies
Ratings
264
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Scary Movie 3Rated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.5