Movies
Ratings
177
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Lights OutRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0