Titles you rated
Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
Demolition ManRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0