Titles you rated
Still AliceRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0