Movies
Ratings
1864
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Steins;Gate: The Movie − Load Region of Déjà VuRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Tomorrow WarRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Transformers OneRated ★ 4.0