Titles you rated
The World of LoveRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
DaydreamingRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Black BookRated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 3.5