Series
Ratings
13
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
One Punch ManRated ★ 3.5- Should I Eat Meat?Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0