Movies
Ratings
1802 Gifted Hands: The Ben Carson StoryRated ★ 3.5 Gifted Hands: The Ben Carson StoryRated ★ 3.5
 F1: The MovieRated ★ 3.5 F1: The MovieRated ★ 3.5
 Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0 Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
 BallerinaRated ★ 3.5 BallerinaRated ★ 3.5
 Jurassic World RebirthRated ★ 3.0 Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
 The Boy and the HeronRated ★ 2.5 The Boy and the HeronRated ★ 2.5
- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.0
 HopelessRated ★ 2.5 HopelessRated ★ 2.5
 CobwebRated ★ 2.5 CobwebRated ★ 2.5
 How to Train Your DragonRated ★ 3.5 How to Train Your DragonRated ★ 3.5
 GondolaRated ★ 3.0 GondolaRated ★ 3.0
 The Old Guard 2Rated ★ 3.0 The Old Guard 2Rated ★ 3.0
 The Old GuardRated ★ 3.5 The Old GuardRated ★ 3.5
 Holy Night: Demon HuntersRated ★ 3.0 Holy Night: Demon HuntersRated ★ 3.0
 Minecraft: The MovieRated ★ 3.0 Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
 WinterRated ★ 2.0 WinterRated ★ 2.0
 PreyRated ★ 4.5 PreyRated ★ 4.5
 The King of KingsRated ★ 4.0 The King of KingsRated ★ 4.0
 EscapeRated ★ 3.5 EscapeRated ★ 3.5
 LiesRated ★ 3.0 LiesRated ★ 3.0