Titles you rated
SecretRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
MossRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
BlindRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0