Movies
Ratings
174
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 0.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
Blood and TiesRated ★ 4.0