Titles you rated
The Kid with a BikeRated ★ 1.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
HulkRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
Million Dollar BabyRated ★ 2.0
The UntouchablesRated ★ 2.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 1.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0- WishRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
UpRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 2.0