Titles you rated
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 2.0
ArahanRated ★ 2.5
Ninja AssassinRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 2.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
PoongsanRated ★ 2.5
King KongRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 2.5