Titles you rated
Hollow ManRated ★ 3.0
UsRated ★ 4.0
Helter SkelterRated ★ 4.0
TrollsRated ★ 4.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
Tsurune the Movie: The First ArrowRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year- The Movie: In SpainRated ★ 2.0
One Piece Film: GoldRated ★ 4.0
On the LineRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! MovieRated ★ 4.0
MayhemRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.5