Titles you rated
Botsurakuyoteino Kizokudakedo, Himadattakara Mahō-o KiwametemitaRated ★ 3.5
Otomen ~Natsu~Rated ★ 2.5
마왕의 딸로 태어났습니다Rated ★ 1.0
Reibai Tantei Jozuka HisuiRated ★ 3.0
I Shall Survive Using Potions!Rated ★ 3.5
The Kitazawas: We Mind Our Own BusinessRated ★ 2.0
Shinso wa Mimi no NakaRated ★ 2.5
Encyclopedia of Pitiful CreaturesRated ★ 1.0
료마전Rated ★ 4.0
Strawberry NightRated ★ 5.0
Strawberry Night SPRated ★ 5.0
Glass MaskRated ★ 4.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.0
Antique BakeryRated ★ 4.0
Haken no Hinkaku 2020Rated ★ 4.5- Ore no Kawaii wa Mousugu Shohikigen!?Rated ★ 2.0
Solitary Gourmet Season 9Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 8Rated ★ 4.0
Gokusen Special 3Rated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 7Rated ★ 4.0