Movies
Ratings
319
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 4.0
V.I.P.Rated ★ 3.5
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 4.0