Movies
Ratings
163
The SmurfsRated ★ 4.5
BraveRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 1.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
He Was CoolRated ★ 3.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 4.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 0.5
Summer Days With CooRated ★ 3.0
BeanRated ★ 5.0