Titles you rated
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 4.5
Mushi-ShiRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
The Magic School BusRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
LostRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Koby-KobyRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5