Series
Ratings
83
Sweet Stranger and MeRated ★ 3.5
Pots of GoldRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Full House Take 2Rated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
May QueenRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5