Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The Wrong ParisRated ★ 1.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
My Oxford YearRated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Are You There God? It's Me, MargaretRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 2.5- Someday or One DayRated ★ 2.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Leap YearRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 4.0
IFRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.5