Titles you rated
- House of the SeasonsRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.5
The DescendantsRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Don't MoveRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5