Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Succession Season 4Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- 신들린 연애Rated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Life on Our PlanetRated ★ 4.0