Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
VenomRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5