Series
Ratings
107
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Woman of 9.9 BillionRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Today's Menu for the Emiya FamilyRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 3.5- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
Her Private LifeRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0