Titles you rated
Ant-ManRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0