Titles you rated
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
MontageRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.5
Chicken RunRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0