Titles you rated
LIFERated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5- DamoRated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Bates MotelRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5