Movies
Ratings
128
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Gulliver's TravelsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
NoahRated ★ 1.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
TurboRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.5
ThorRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0