Titles you rated
Blood DiamondRated ★ 3.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
BigRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5