Movies
Ratings
276
ViceRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
GlassRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5