Movies
Ratings
265
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0