Titles you rated
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0