Movies
Ratings
187
The MayorRated ★ 1.5
DunkirkRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0