Series
Ratings
82
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 3.5- Sekko BoysRated ★ 2.5
Sgt. FrogRated ★ 3.0
The Fruit of GrisaiaRated ★ 1.5
I Couldn't Become a Hero, So I Reluctantly Decided to Get a JobRated ★ 2.0
Show by Rock!!Rated ★ 2.0- Soul EaterRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Future ArcRated ★ 0.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 2.0
Gintama°Rated ★ 4.0
Gintama'Rated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.0
- Concrete Revolutio: Superhuman PhantasmagoriaRated ★ 1.0
Golden MosaicRated ★ 2.0- Mitsudomoe Zoryochu!Rated ★ 4.5