Movies
Ratings
534
Your LetterRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
Pretty CrazyRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
In Our PrimeRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5