Titles you rated
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0