Titles you rated
The MentalistRated ★ 4.0
Be ArrogantRated ★ 3.0
Longing for SpringRated ★ 2.0
A Love To KillRated ★ 2.0- Sweet 20sRated ★ 3.0
- 4gajiRated ★ 0.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0- Employment WarRated ★ 2.0
- Naneun Girl Group IdaRated ★ 2.0
- KEEP GOINGRated ★ 2.0
- Seochon IlgiRated ★ 1.0
- Loss:Time:LifeRated ★ 1.0
- SLEEPERRated ★ 3.0
We Broke UpRated ★ 2.0
Girl of 0AMRated ★ 2.0
Dr. IanRated ★ 2.0- Sajeogin YeogosaengRated ★ 2.0