Titles you rated
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0
Mr. Zoo: The Missing VIPRated ★ 1.5
Honest CandidateRated ★ 2.0
9Rated ★ 3.0
Me and MeRated ★ 1.5
IntruderRated ★ 2.0
The Legend of HallowaiianRated ★ 5.0
The Three Bears and the Perfect GiftRated ★ 5.0
Belleville CopRated ★ 5.0
ApostleRated ★ 1.5
Personal ShopperRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5