Titles you rated
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 4.0
Black AdamRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
The Adam ProjectRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
It's ComplicatedRated ★ 3.5
LightyearRated ★ 4.0