Movies
Ratings
55
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 1.0
SilencedRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Maggie's PlanRated ★ 4.0
What IfRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 2.5
QuickRated ★ 1.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0