Titles you rated
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
- Solitary Gourmet SPRated ★ 1.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Mrs. Cop Season 2Rated ★ 3.5
Mrs. CopRated ★ 4.0