Movies
Ratings
151
GambitRated ★ 3.0
ControllerRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Charlie St. CloudRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Herbie Fully LoadedRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 2.0
Man in LoveRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5