Series
Ratings
170
Street Food FighterRated ★ 4.5- Produce X 101Rated ★ 2.5
QueenmakerRated ★ 4.0
Produce 48Rated ★ 2.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 2.5
Produce 101Rated ★ 2.5
Record of YouthRated ★ 4.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 4.5
Lupin Part 3Rated ★ 4.0
Lupin Part 2Rated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.5
The Good Detective Season 2Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
The Good DetectiveRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
The Last EmpressRated ★ 4.5