Series
Ratings
12- 데스노트Rated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 1.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0